Načítá se
instagraminstagram
facebookfacebook
youtubeyoutube

Články

Dárkové poukazy

Tvorba poukazu je o domluvě. Text jde pozměnit, přizpůsobit popř. můžu vyrobit i nějaký speciálně na přání :-) Zde vidíte náhledy, pro kvalitní originály mě kontaktujte buď do zpráv na facebooku Lea photography nebo na email info@leaphotography.cz

náhled článku

KALENDÁŘ 2018

Tématem je spojení krásných aut a krásných žen. Jelikož je táta velký milovník aut značky Bmw, zvolila jsem tato auta hlavním tématem kalendáře. Věděla jsem, že mi táta mile rád propůjčí své čtyřkolé lásky a je schopný zařídit i další auta. Rozhodli jsme se vybírat spíše starší modely.

náhled článku

Tablo krásných budoucích zdravotních sestřiček

Celé tablo Střední zdravotnické škole Turnov jsme fotili v nemocnici. Jaké je lepší místo, než právě toto. Přeji hodně štěstí k velmi rychle se blížící maturitní zkoušce! :-)

náhled článku

Retro tablo Gymnázia Tanvald

Zde si můžete prohlédnou letošní maturanty Gymnázia Tanvald :-) Tablo ve stylu retra

náhled článku

Kalendář Alimaxgroup 2017

Dovolte mi, abych Vám představila kalendář firmy Alimaxgroup pro rok 2017. Netřeba moc slov, snad jen děkuji všem za spolupráci. Skvěle se mi fotilo, jelikož všechno klapalo, všichni pomáhali jak mohli a už druhým rokem jsme se skvěle bavili při focení. Dříve jsem si nedokázala představit, jak fotit kamiony. A vlastně poprvé uplně "cože?" Co je zajímavého na kamionech? Pak jsem uviděla kamiony firmy Alimaxgroup a hned jsem pochopila.

náhled článku