Načítá se
instagraminstagram
facebookfacebook
youtubeyoutube

Články

Jak láska hory přenáší a hora přenáší lásku, doslova ♥

Nedávno jsme se účastnili organizovaného pochodu na uctění památky Slovenského národního povstání. Přešly jsme část Nízkých Tater a za 6 dní jsme měli v nohách poctivých horských 145 km. My dva, kteří sice cvičí, ale nějaká turistika jde mimo ně, jsme to zvládli a dokázali si, že když člověk chce, zvládne všechno. Asi je pro mě příroda to nejvíc uklidňující místo. Sama nevinnost hor je na vás přenášena a vy jste najednou vyrovnaní, spokojení a šťastní. Lidé by neměli moc přírody podceňovat, kde kdy zachraňuje všechno. Jako tenkrát do Paříže, váhali jsme táhnutí foťáku. Opět nelituju, protože v těch fotkách je podtržená neskutečná krása Tater♥

náhled článku

Sportovní den pro Dětský domov Semily

Opět jsem se mohla zúčastnit projektu Anet Pavlatové pro dětský domov Semily. Celé odpoledne strávili děti v přítomnosti mladých sportovních nadějí, kteří povídali o svých začátcích, úspěších a cílech. Cílem bylo děti namotivovat a zpestřit běžné dny. Rozhodně se to celé vydařilo. Doufám, že podle atmosféry z fotek poznáte, jak to bylo skvělé odpoledne :-)

náhled článku

Tam, kde končí svět a začíná nebe!

Určitě máte každý nějaké oblíbené místo. Místo, kde dokážete najednou naprosto vypnout od okolního světa. Místo, kde je vám dobře. A pak taky máte lidi, se kterými je vám tak dobře. A když obě věci spojíte, cítíte se opravdu šťastně :-) Mám více oblíbených míst a jedno z nich je právě tady, tady na Ještědu. Tam, kde končí svět a začíná nebe.

náhled článku

Harcov

Protože je jedno kolik vám je let. Tohle patří k zimě :-)

náhled článku

Skoky na lyžích - Desná 2016

Přikládám pár fotografií ze závodů. Když mluvím o své ségře, píšu, že skáče na lyžích. A takhle nějak to tam vypadá :-)

náhled článku

Překrásná Paříž

Náš výlet s přítelem do překrásné Paříže se vyvedl a s ním i nějaké pěkné fotky. Nechť jsou pro vás inspirací vyrazit cestovat :-)

náhled článku

Sago Babory vol.8 - Natáčení teaseru

Na připravovanou akci, která se bude konat 13.8.2016, natáčíme videjko v parku. Zde můžete najít pár střípků z natáčecích dnů. Pokud máš třináctýho sprna čas, určitě přijď. Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/1765613593655217/

náhled článku