Načítá se
instagraminstagram
facebookfacebook
youtubeyoutube
František Jakl - fotografie

Fanda Jakl

Fanda je profesionální kameraman s vlastní produkcí, který točí všechny různé akce. Často nás spolu můžete vidět například na nějaké svatbě, kde on točí a já fotím. Proto každému, kdo by chtěl zdokumentovat nějakou akci či přímo focení, nebojte se ho kontaktovat. Všechna videa na mém youtube kanále jsou právě od něj. Vřele doporučuji.

frantisek.jakl@pslib.cz

Nela Pospíšilová - fotografie

Nela Pospíšilová

Nelča je má kadeřnice a jelikož jsem s její prací nadmíru spokojená, pomáhá mi při různých volných projektech česáním modelek. Pokud budete chtít na fotografovaní či jakoukoliv jinou akci účes, napište :-)

www.kadernictvi-nel.cz

Daniela Jériová - fotografie

Daniela Jériová

Dája je má dlouholetá modelka, která je pro mě je jedna z nejextravagantnějších, které znám. Právě s ní vymýšlím ty nejšílenější nápady, ze kterých vznikají tak skvělé fotky.

jeriova.daniela@gmail.com

Alimax VIP servis - logo

Alimax VIP Servis

Tuto společnost mohu jen doporučit, pokud máte zájem o zapůjčení těch nejluxusnějších aut, jaké znáte. Díky Alimax VIP servisu jsem v roce 2015 nafotila kalendář holky auta. Hned nato jsme nafotili pro Mezinárodní kamionovou dopravu Alimax kalendář pro rok 2016.

www.alimaxgroup.cz

Bonsai - Development

Tým Bonsai-Development vytvořil tyto webové stránky a stará se o ně. Se spoluprácí s nimi jsem velice spokojená. Pokud chcete vytvořit moderní webové stránky, mohu jenom doporučit.

www.bonsai-development.cz